Büyüler 598 1

Resim Büyüsü

Farklı olan büyüler arasında yeri elbette ki bulunan büyülerin başında resim büyüsü gelmektedir ve resim büyüsü gerek ismi gerekse hazırlanışı ile dikkat çekmektedir. Resim büyüsü konusunda verilebilecek olan en önemli özelliklerin başında kötü amaçlı ve iyi amaçlı resim büyüsü olduğu olmaktadır. Resim büyüsü kötü amaçlı kullanıldığı zaman pek fazla işe yaramıyor olan ve bundan dolayı da kötü büyüler arasında en dip noktada bulunan bir kötülük büyüsüdür. Resim büyüsü içerisinde kötülüğü ve aynı zamanda kötülüğü isteniliyor olduğu için bu büyünün uygulanacak olduğu kişinin resmini içeriyor olması nedeniyle pek fazla dikkate alınmayan bir büyüdür. Fakat iyi olanı ise bu konuda tamamen farklı düşüncelere insanları itmektedir. Bundan dolayı da iyi olan resim büyüsü üzerine araştırma yapmalısınız.

Bu konu hakkında Medyum Esat Hoca'ya işlem yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen arayın :
0 532 478 64 57

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü başlıklı makalemizde medyum, papaz büyüsü ve papaz büyüsü bozanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

“Resim Büyüsü” üzerine 1 yorum

  1. Demet says:

    Beni bırakıp giden sevgilim için herşey yaptım nafile geri dönmedi sonunda medyum Esat hoca ile görüştüm yaptığı gideni geri getirme işlemi sayesinde sevdiğim tekrar bana döndü saolsun Esat hocam Medyum Esat Hoca Ve bağlama büyüsü yada kara büyü işlemi ile bence işleminiz sonuclanıcaktır deneyin derim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *