Büyüler 481 1

Kilit Büyüsü

İnsanların uğursuz olduğunu düşündüğü ya da yaşam süreci içerisinde sürekli yaşıyor oldukları zorlukların kesinlikle şanssızlık olduğunu düşünüyor olan kişilerin genel olarak uygulamaya başvurduğu büyülerin başında kilit büyüsü gelmektedir. Kilit büyüsü bu noktada uygulanıyor olduğu takdir de kesinlikle insanlara daha kolay bir yaşam ve çok daha iyi bir hayat şartını sağlayabilecek olan büyüdür. Ayrıca kilit büyüsü iyi özelliklerinin yanında kötü olan ters etkileri ile de insanları çoğu zaman kendisinden itebilecek cinste bir büyü olarak bilinmektedir. Günümüzde kilit büyüsü ve kötü olarak bulunuyor olan ters etkilerinden en az biri ile karşılaşan kişilerin zaman zaman ölüm riskleri içerisinde bulunduğu bir gerçektir. Bundan dolayı kilit büyüsü günümüzde fazla uygulanmamaktadır.

Bu konu hakkında Medyum Esat Hoca'ya işlem yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen arayın :
0 532 478 64 57

Bir önceki yazımız olan Kötülük Büyüsü başlıklı makalemizde hasta etmek için büyü, kötü amaçlı büyü ve kötü büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kilit Büyüsü” üzerine 1 yorum

  1. jale says:

    Büyük sorunlar olan evliliğimi medyum Esat sayesinde tekrar düzene soktum yaptığı tılsımlar sayesinde eşim evine bağlandı şuan çok mutluyuz teşekkürler Esat hoca iyi ki varsın kralsin medyum esat hocamın papaz büyüsü işlemini deneyin derim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *