Büyüler 359 1

Karabiber Büyüsü

Uygulanabilecek hale gelebilmesi için içerisinde biber kullanılıyor olan büyülerin bir tanesi ise karabiber büyüsü olarak karşınıza çıkmaktadır. İçerisinde hem karabiber hemde kırmızı biber kullanılıyor olan karabiber büyüsü kesinlikle kötü amaçlar için uygulanması mümkün halde bulunan bir büyü türüdür. Kara büyü kategorisi içerisinde kara büyüden sonra en etkili kötülük büyüsü olarak karabiber büyüsü kendisine yer bulmaktadır ve medyum kişiler karabiber büyüsü konusunda bozulma işlemi sırasında zaman zaman ter döküyor olduklarını dile getirmektedir. Karabiber büyüsü ve kötü etkilerine sahip biri iseniz hemen medyumlar ile görüşme yaparak karabiber büyüsü bozma işlemine başlayın ve hayatınızın çok daha kötü sonuçları sizlere sunmasına fırsat vermeyin.

Bu konu hakkında Medyum Esat Hoca'ya işlem yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen arayın :
0 532 478 64 57

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü nedir? başlıklı makalemizde kara büyü, kara büyü bozma ve kara büyü günah hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karabiber Büyüsü” üzerine 1 yorum

  1. esraa says:

    bir insan boş konuşmamalı ben çok güveniyordum yaşadığım beraberliğe asla zarar olmaz bize derdim ama olan oldu ve ayrılık kapıyı çaldı perişandım medyum Esat yaptığı tılsım hayata geri döndürdü beni birlikteyiz ve mutluyuz. Kara biber büyüsü tuttu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *