Büyüler 177 3

Evlilik Büyüsü

Sevdiğimiz kişiyle evlenip yuva kurmak için birçok özverilerde bulunabiliriz. Yaşam sürdüğümüz zaman içerisinde ilişkimizde çıkan pürüzlerden dolayı, sevdiğimiz insanın evlenmeye sıcak bakmadığı anlarda, yersiz yere endişe ve korkularını yenmesi açısından Evlilik büyüsü yaptırabilmekteyiz. Evliğe sıcak bakmama durumu, günümüzde birçok çiftin karşılaştığı durum haline gelmiştir. Bu sebepten ötürü insanlarda, sevdiği kişiyi kaybetme içgüdüsü ortaya çıkar. Bu durumdan kurtulmak ve sevdiği insanla evlilik yapabilmek için uzman medyum ve hocalara Evlilik büyüsü yaptırmak için çalışmalar yapan kişi sayısı küçümsenmeyecek kadar fazladır. Evlilik yapmak, yuva kurmak, aile olmak adına yapılan bu tür büyü ve dualar günümüzde oldukça yaygın bir hal almıştır. Burada dikkat edilmesi gerek bir diğer husus da evlilik büyüsünden hızlı ve etkili çözüm almak isteyenlerin, sahte medyum ve hocaların ağlarına düşmemek adına yürüteceği çalışmalardır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Evlilik Büyüsü” üzerine 3 yorum

 1. Pelin says:

  Esat Hocamın Evlilik büyüsü gercekten cok işe yariyor 2 yıllık nişanliliğimda nişanlımı bir türlü ikna edemiyordum evliliğe sonrasında Esat hocamla tanıstım ve evlilik büyüsü önerdi ikna edemediğimi söylediğimde Kabul ettim ve evlilik büyüsü yaptık gercekten cok işe yaradı düğün tarihimiz alındı 1 aya kadar düğümümüz var nikah şahidimde Esat hocam olucak teşekkür ediyorum ellerinizden öpüyorum Esat hocam hersey icin tşk ederim..

 2. Aysegul says:

  Selamlar Bende Esat Hocama bağlama büyüsü yaptirdim sonucları buradan yazacağım sonuc iyi olursa herkese önereceğim umarım meşhur ünlü medyum esat hocamızın bağlama büyüsü istediğim sonucu verir bana papaz büyüsü istemiştim ama o senin icin bağlama büyüsü uygun dedi bakalım bekliyoruz insallah iyi sonuclar alıcam ve buradan sevincimi herkesle paylasicam

 3. simge says:

  sevgilim 2 senedir hayatımda ve evlilik yolundayken ansızın başka birisi çıktı ve hayatımızı zehir etti
  benden uzaklaştı ve onunla görüşmeye başladı medyum Esat hoca sağ olsun yaptığı tılsım sayesinde
  sevgilim bana evlilik teklifiyle geri geldi Evlilik büyüsü nü deneyin derim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *